זהו אחד הימים הכי רומנטיים בשנה ועבורנו הוא לגמרי הזדמנות להכניס רוח עיצובית חדשה לחדר השינה ובכלל לבית. האינטימיות, הנינוחות והרוגע שחדר השינה צריך לשקף לדעתנו, מחייבים כל הזמן לחשוב על העיצוב, הצבעים והאווירה שאנחנו יוצרים בו, מבחירת פרקט חדש ועד לצבעים על הקירות.

לכבוד טו’ באב – 5 שדרוגים מעוצבים להכניס לחדר השינה

צרו אווירה רגועה עם צבע נייטרלי על הקיר

בעיצוב חדרי שינה יש המון אופנות. פעם זה היה לצבוע את החדר בשמנת, אחר כך לבחור קיר אחד שיהיה מודגש דווקא בצבע כהה ובאיזשהו שלב הגיע גם טרנד הטפטים שהחזיר עטרה ליושנה וגרם לרבים מאיתנו לחפות את הקירות בדוגמאות שונות.

כדי ליצור תחושה אלגנטית ורגועה בחדר השינה ולתת לו מתיחת פנים, אנחנו ממליצים לנצל את הקיץ לצביעה רעננה של הקירות, דווקא בצבע נייטרלי שישרה תחושת רוגע. זה לא אומר שצריך לבחור בלבן הקלאסי, מאחורי הלבן הזה מסתתרים הרבה גוונים שונים שלא חשבתם בכלל שקיימים.

הכניסו לחדר השינה פרקט

כן, זו נשמעת משימה שדורשת שיפוץ מסיבי אבל התקנת פרקט בחדר השינה לא חייבת להיות פרויקט ענק. באמצעות פרקט למינציה תוכלו לשדרג בקלות את הריצוף בחדר ולהכניס לו רוח עיצובית חדשה ומרעננת. פרקט מתחת לרגליים נותן תחושה של נינוחות וביתיות, צבעי העץ הטבעיים משתלבים נהדר עם הצבעים הרגועים של הקירות ונותנים תחושה אמיתית של אינטימיות ורוגע.

אנחנו תמיד ממליצים להתקין את הפרקט בכל חלקי הבית ולא רק בחדר אחד, על מנת ליצור זרימה והתאמה בין כל החללים בבית, אבל תוכלו לעשות את זה צעד אחר צעד ולהתחיל דווקא מהתקנת פרקט לחדר שינה.

שלבו בחדר השינה עציצים ירוקים

צמחייה בחדר השינה. פעם לא היינו מעיזים לחשוב על זה, אבל דמיינו לעצמכם פרקט חדש, קירות לבנים ומרגיעים ועציץ ירוק גדול שמונח ליד החלון או בפינת החדר. העציץ מכניס לחדר תחושה טבעית, נעימה ורגועה.

אם אין לכם הרבה אור בתוך החדר, שלבו בו צמחי בית טרופיים שלא זקוקים להרבה שמש בכל שעות היום.

השקיעו בטקסטיל חדש

אין כמו שמיכה רכה שעוטפת בימי קיץ חמים או סדינים מכותנה נושמת ואין הזדמנות טובה יותר לשים בצד את המצעים הישנים ולהחליף אותם בכמה סטים חדשים ורעננים. חנויות העיצוב מלאות בדוגמאות נהדרות שמשתלבות נפלא עם פרקט עץ טבעי ועם שאר השדרוגים שכבר הכנסתם לחדר.

למרות שמדובר על מצעים, נסו לחשוב על הגוונים בחדר, על הסטייל והסגנון הכללי והתאימו את הדוגמה לאווירה הכללית בחדר.

שדרגו את הקירות עם תמונות שלכם

היום כל כך קל להדפיס תמונות שלנו ולהפוך אותן ליצירות אמנות שנתלות על הקיר. זה יכול לקרות בהדפסה על עץ, קנבס או פשוט לפתח תמונות יפות ולמסגר אותן. קיר תמונות מעוצב, עם מחשבה על המיקום של כל תמונה, על צבעי המסגרות ואפילו על התמונות עצמן – יכול להוסיף לאווירת האינטימיות ולהזכיר לכם כל הזמן את הרגעים הכי נעימים וטובים שלכם.

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר