בשנים האחרונות פרקטים הפכו למוצר מבוקש בכל בית שמבקש לייצר מראה חמים, טבעי ויוקרתי. עד לא מזמן, פרקטים מעץ נחשבו למוצר יקר שמתאים בעיקר לבתים הנמצאים באזורי אקלים קרים, אך בשנים האחרונות הם הפכו לשם דבר בקרב מעצבי פנים אשר בוחרים להשתמש בהם, מאחר והם יוצרים מראה ייחודי ונעים בחלל לצד יכולות בידוד מרשימות גם בקיץ הישראלי. הפרקט אינו מתחמם לעומת סוגי ריצוף אחרים, ולכן נותן תחושה רעננה גם בימי הקיץ הלוהטים וגם בימי החורף על ידי יצירת שכבת בידוד.

אז מהו פרקט עץ טבעי? 

פרקט עץ טבעי הינו מונח המתאר עצים לא מעובדים במגוון סוגים שונים. ישנם גורמים רבים שמבדילים ביניהם כמו: סוג העץ, צבע העץ, תהליך העיבוד שהעץ עובר, גימור הפרקט ומספר השכבות ממנו הוא מורכב. ניתן להשיג גם פרקט עץ העשוי מ-2 שכבות כאשר החלק העליון הינו עץ מלא והחלק השני נסורת וכו'. 

עץ האלון נחשב לסוג הפופולרי ביותר בבחירת פרקט וזאת בזכות העמידות שלו לאורך זמן וגם בגלל העובדה שצבעו הטבעי בהיר מה שמאפשר יצירת מניפת צבעים לפי דרישת הלקוח. ישנם סוגים נוספים של עצים שמייצרים מהם פרקטים, לדוגמה עץ דובדבן או אגוז אמריקאי שגם מהם ניתן לייצר פרקטים איכותיים שמתאימים מאוד לאקלים הישראלי. 

יתרונותיו של פרקט העץ הטבעי

  1. בידוד מעולה – בין יתרונותיו הבולטים של פרקט העץ הוא היכולת שלו לבודד בצורה מעולה חום וקור ובכך מסייע לנו לחסוך בשימוש במזגנים/תנורי חימום, בנוסף מרקם העץ רך יותר בניגוד לבטון, ולכן סימפטי יותר להליכה, ועוד יותר במקרה של החלקה או נפילה על הרצפה.
  2. מבחר עשיר – פרקטים מעץ יכולים להגיע במגוון סוגים, צבעים איכויות, ובכך פרקט העץ יכול לקלוע לטעם האישי של כל אדם בין אם הוא רוצה לייצר בבית מראה טבעי, חמים, מודרני ואף נועז.
  3. עיצוב – מבחינה עיצובית פרקט העץ מעניק עומק לבית ומוסיף יופי ויוקרה.

פרקט עץ גם ובעיקר בקיץ! 

בעבר אנשים רבים נטו לחשוב שפרקט עץ טבעי הוא מוצר שלא מתאים לקיץ הישראלי, אך למעשה מדובר במיתוס שיש לשבור. פרקט מעולה לבידוד גם בקיץ כשחם וגם בחורף כך שאתם יכולים להיות רגועים שאתם עושים את הבחירה הנכונה.

חברת פרקט בשרון מתמחה בשיווק והתקנת פרקטים. נשמח לעזור לכם גם לכם להתאים את הריצוף המושלם בהתאם להעדפות האישיות, מגבלות ומסגרת תקציב. לפרטים נוספים פשוט שלחו לנו טופס או חייגו אלינו!

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר