"פרקט בחדר המשחקים? זו השקעה בעייתית. הילדים שופכים, מלכלכים, צובעים, גוזרים, מדביקים, קופצים, מארחים חברים . בסוף לא יישאר לנו פרקט". 

את המשפט הזה היינו שומעים פעם מלקוחות שהיו מתלבטים האם לבחור פרקט לחדר המשחקים או להישאר עם הרצפה הרגילה. אז זהו, שבשנים האחרונות כל הפחדים האלו הופכים למיתוסים ריקים מתוכן. 

אנחנו אוהבים לשבור מיתוסים ולהוכיח שילדים ופרקטים יכולים להסתדר מצוין יחד. למה כדאי להשקיע דווקא בפרקט בחדר המשחקים המשפחתי? הנה כמה סיבות ממש טובות וכמה עצות איך לבחור את הסטייל הנכון. 

פרקט עמיד במים וקל לניקוי

המיתוס הרווח בכל הקשור לפרקט הוא שקשה לנקות ממנו כתמים ושצריך להיזהר איתו בכל הקשור לחשיפה למים. אכן, ההמלצה היא לנקות את הפרקט באמצעות מטלית לחה, מטאטא, שואב אבק ושאר אמצעים שלא כרוכים בשפיכת דליי מים, אבל כל זה אומר שהניקוי הרבה יותר פשוט. בדקה קלילה של ניגוב אפשר לנקות את הפרקט בקלות. 

ומה לגבי המים? אנחנו גאים להיות אלו שמביאים לארץ את הבשורה של פרקט עמיד במים שיכול להיות בחירה מעולה לחדר המשחקים שלכם, כך תוכלו להיות שקטים גם כשנשפכת כוס או המגבת הרטובה מהבריכה שבחוץ מושלכת על הרצפה בלי לשים לב. 

קווים לדמותו של עיצוב מודרני – והפרקט במקום הראשון

אי אפשר שלא להתייחס למראה האסתטי, המודרני והחמים שמציע לנו הפרקט בכל חדר ובטח שבחדר המשחקים. פרקט בגוון עץ טבעי יוצר מרחב נעים וחמים, מתכתב עם הסגנון המודרני שכולנו אוהבים ומתחבר מעולה עם הרהיטים שבדרך כלל נמצא בחדר משחקים במאה ה-21. 

הפרקט הנכון יכול לאחד את המראה, ליצור סגנון עיצובי מוגדר בתוך החדר ובעיקר ליצור אווירה נעימה, חמה ומשפחתית בתוך חדר המשחקים. 

איך בוחרים את הפרקט המתאים לכם? 

  1. לפני שאתם בוחרים פרקט לחדר משחקים תחשבו על העיצוב בכל שאר חלקי הבית וצרו אחידות. הפרקט שתבחרו לחדר הילדים יהיה הפרקט שתראו בכל חלק הבית והוא ייצור זרימה מעולה בין החדרים. 
  2. חישבו על גודל החדר – פרקט בהיר ייצור תחושה של מרחב גם בחדר קטן ואילו פרקט כהה ייצור תחושה של חדר קטן ואינטימי. 
  3. התאימו את הפרקט לשאר האלמנטים בתוכנית העיצוב שלכם – בין אם חדר המשחקים הוא חלק משיפוץ של בית קיים או תוכנית לבית החדש, התאימו את הפרקט לסגנון העיצובי המועדף ולאלמנטים השונים שצריכים להיכנס לחדר – מערכות האחסון למשחקים, שולחן היצירה, התאורה, צבע הקיר, החלונות ועוד. 
  4. תבחרו באיכות – חדר המשחקים של הילדים הוא מקום שבו כל הזמן קורים דברים, בייחוד אם אתם הורים לילדים אנרגטיים ושמחים. לכן, כדאי לבחור בפרקט איכותי, מבית היוצר של ספק מקצועי ומנוסה, ולא להתפשר על פתרונות ביניים. 

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבחור פרקט לחדר המשחקים שיאפשר לילדים שלכם להרגיש בו הכי בבית שאפשר ולכם – להיות בראש שקט גם כשהילדים משתוללים ומתרוצצים בו. 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר