ירוק כמו דשא רענן מתחת לממטרה, ורוד כמו מסטיק או ארטיק ואולי קצת כמו שקיעה, ירוק מעושן, תכלת וכחול רויאל וגם שחור חורפי שמתגנב לשיפוצי הקיץ, אלו רק חלק מהצבעים שהוכתרו כצבעי השנה. איך משלבים את צבעי הקיץ האלו בתוך העיצוב החדש של הבית?

לכבוד עונת השיפוצים הבאה עלינו לטובה, החלטנו להיכנס לעובי הקורה, לדבר עם מעצבים ולקבל כמה טיפים קצרים וקולעים.

פלטת צבעים

יצירת ניגודים

בין הצבעים הבולטים של השנה יש כמה דומיננטיים במיוחד. בגזרת הכהים, מדובר בכחול מעושן ובשחור ואילו בגזרת הקיציים הקלאסיים תמצאו את הצהוב וורוד פוקסיה. כדי להדגיש את הצבעוניות המיוחדת וליצור חיבורים נכונים אנחנו ממליצים ליצור ניגודים. כך למשל אם הקירות כהים, כדאי לבחור בריצוף בהיר כמו פרקט לבן או עץ טבעי.

הירוק היום ירוק מאד

ה-Greenery הוא אחד מגווני השנה האחרונה והוא מופיע בקטלוגים של כל חברות העיצוב הנחשבות, אבל בבית הפרקטי שלנו הצבע הזרחני הזה יכול להיות קצת מעיק כשמורחים אותו על קירות שלמים. לכן, אנחנו ממליצים לחגוג את הירוק הזה דרך הטבע – עציצים, חלונות חשופים שמכניסים את נוף החצר והמדשאה הקרובה לבית, קקטוסים ועצי דקל גדולים שיכולים לגדול גם בתוך הבית.

קר וחם ביחד

השילוב בין ורוד ואפור, בין כחול וצהוב, בין ירוק דשא ובין לבן או אוף וויט, הוא שילוב קיצי מובהק, חיבור בין צבעים קרים וחמים ביחד, בין גוונים דומיננטיים ורגועים, זהו שילוב מושלם שיכול להחזיק מעמד גם הרבה אחרי שהטרנד יחלוף.

בסיס נייטרלי ונגיעות קטנות

מעצבים רבים המליצו על יצירת בסיס נייטרלי, כזה שיאפשר לכם לנצל את הטרנד עד הסוף אבל תוכלו לשנות ולגוון כשהטרנד ייגמר. את הצבעים הקיציים החזקים, כמו פוקסיה, צהוב, ירוק וכחול, תוכלו לשלב בכריות, וילונות, ריפודי הספות או בכלי הנוי ואת העיצוב הבסיסי של החדר השאירו נייטרלי. קירות בהירים, ריצוף פרקט לבן, ריהוט עץ בסיסי וקלאסי, כל אלו יתנו לכם בסיס מעולה לגיוון.

 

פרקט לבן

חדשו פריטים קלאסיים

הרבה מאד משפצים שרוצים לעצב את הבית מחדש יוצאים לחנויות העיצוב, חורשים על הטרנדים וקונים חפצים חדשים לגמרי, רק בגלל שהם מתאימים לצבעוניות או לטרנד. דווקא בעידן של חיים ירוקים, אנחנו מציעים לעשות הפוך.

תסתכלו מסביב ותראו ממה מורכב הסלון או חדר השינה שלכם עכשיו, אולי בתזוזה פשוטה של רהיט מחדר לחדר, ריפוד מחודש או הוספה של פריט אחד תוכלו להביא לידי ביטוי את הצבעים הטרנדיים, בלי להיכנס להוצאה גדולה. חדשו את הפריטים הקלאסיים תוך שימוש בבדים טרנדיים, או שנו את הסדר בבית.

הכי חשוב לזכור שלא חייבים להיכנע לכל טרנד ולהכניס הביתה כל גוון, רק בגלל שהוא טרנדי. שימוש בבסיס עיצובי טוב כמו פרקט לבן או עץ איכותי, צביעה מקצועית, חידוש רהיטים במקום מוכר ומקצועי ועזרה מקצועית בעיצוב – אלו הדברים שיאפשרו לכם לגוון ולהכניס חיים חדשים לבית בכל קיץ.

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר