חדר השינה הוא המקלט שלנו בסוף היום, מקום להתבודדות ומקום לזמן איכות אחד על אחד עם בן או בת הזוג. עיצוב חדר השינה כמקום חמים, נעים ורומנטי עוזר לנו ליצור אווירה מרגיעה ומיוחדת. מריצוף פרקט עץ מלא ועד לנרות שיוצרים אווירה באמצעות הניחוח הנכון, בחרנו פריטים שלדעתנו מוסיפים הרבה חום ונעימות לחדר השינה ובעיקר – יוצרים אווירה רומנטית מאד.

פרקט בחדר שינה רומנטי

גופי תאורה קטנים:

את האור הגדול שמאיר את כל החדר אנחנו ממליצים להחליף בגופי תאורה ממוקדים, כאלו שיוצרים אווירה ומאירים בכל פעם פינות אחרות בחלל.

מנורות קטנות ומעוצבות ליד המיטה, מנורה עומדת בפינת הקריאה ומנורה מעל המראה בפינת האיפור – המנורות הקטנות יוצרות תחושה אינטימית, כשבכל פעם אפשר לשחק עם האור וליצור אווירה קצת אחרת.

פרקט עץ מלא:

זו הבחירה שלנו לחדר באווירה רומנטית. עץ תמיד מתחבר לנו לביתיות, חמימות ובטחון וכשמדובר בפרקט מעץ מלא אנחנו חושבים מיד על בקתה שקטה באמצע שום מקום, על תחושת בית ועל רומנטיקה שמחממת את הלב.

כדאי לבחור פרקט לחדר שינה מעץ מלא בגוונים שמתאימים לריהוט בחדר ולסקאלת הצבעים הכללית שנבחרה. בנוסף, מומלץ לבחור פרקט מעץ מלא שהוא עמיד במים – כך תוכלו ליצור מראה אחיד בין חדר הרחצה ובין חדר השינה, שלרוב סמוכים זה לזה.

קיר תמונות זוגיות:

לפעמים כל מה שצריך הוא להיזכר ברגעים מתוקים שלכם יחד. חדר השינה יכול להיות מוקדש להנצחת רגעים כאלו. ביחרו פינה והפכו את הקיר המרכזי בחדר השינה לקיר תמונות שינציח את כל הרגעים המיוחדים מטיולים, נסיעות, דייטים וחוויות משותפות.

מומלץ לבחור במסגרות אחידות שמתאימות לצבעי העץ בחדר או לסקאלת הצבעים שבחרתם לעיצוב החלל. בנוסף, כדאי לסדר את התמונות בצורה מחושבת על הקיר ולרכז אותן בפינה אחת, כך שיצרו למעשה מיקוד בתוך החדר.

נרות ריחניים:

לא רק מראה עיניים יוצר את התחושה הרומנטית בחדר, אלא גם הניחוח שמלווה אותו. ריח יוצר אווירה מסוימת ואין כמו נרות ריחניים איכותיים ליצור תחושה רומנטית ונעימה.

אפשר למצוא היום נרות מעוצבים שמגיעים בכלי זכוכית, שניתן לסדר בתוך אגרטלים גדולים או כלים ייעודיים אחרים ולהזמין מחברות מתמחות נרות בריחות מיוחדים.

חדר שינה עם פרקט עץ

מצעים רכים:

בד יכול ליצור אווירה מסוימת, לא רק באמצעות המראה אלא גם באמצעות המגע. כדאי לבחור לחדר השינה מצעים איכותיים, רצוי כאלו העשויים מ-100% כותנה. שימרו על סקאלת צבעים רגועה ואל תבחרו בדוגמאות עמוסות מדי.

לצד מצעים רכים אפשר להוסיף כריות מעוצבות, להניח בחדר כורסה לשניים שעליה אפשר להתרווח ולנהל שיחה בסוף היום ולתלות על החלונות וילונות שקופים מתחרה שיכניסו מספיק אור במהלך היום אך יצרו מראה רומנטי בסופו.

הוילונות הרכים, פרקט עץ מלא בצבע הנכון, נרות ריחנים שמפיצים ריח ותאורה רכה ונעימה, כל אלו יחד יוצרים תחושה ביתית ורומנטית, שעושה חשק לזמן איכות עם בן או בת הזוג.

 

שתפו ברשת: Facebooktwitterpinterest
צרו איתנו קשר